Czarnieckiego 5
Miejsce, które inspiruje

Dostępność mieszkańKontakt

Czarnieckiego 5 to unikat wśród poznańskich kamienic

Jeśli szukasz inwestycji, która łączy piękno zabytkowego wykończenia, spokój i zieleń za oknem oraz unikalny klimat historycznych dzielnic – Czarnieckiego 5 to miejsce dla Ciebie.

Własny ogród

Wolnostojąca kamienica otoczona jest zielenią. Szumiące jesiony i lipy zapraszają do oddechu od zgiełku miasta, a dostępny wyłącznie dla mieszkańców, ogrodzony zieleniec stanowi idealną przestrzeń do wypoczynku dla całej rodziny.

Miejsca parkingowe

Dla każdego lokalu zostało przygotowane komfortowe naziemne miejsce parkingowe, a do największych apartamentów dostępne są aż dwa niezależne miejsca postojowe.

Bliskość miasta

Czarnieckiego to niewielka, boczna uliczka, obsadzona pięknymi, starymi drzewami. Jej niespieszny rytm daje poczucie podmiejskiego spokoju, jednocześnie zapewniając świetne skomunikowana z miastem.

Komórki lokatorskie

Dostępne komórki lokatorskie o powierzchni od 3 do 8m2, pozwolę na wygodne przechowywanie sprzętów, które nie są potrzebne na co dzień.

Kameralna atmosfera

Tylko 23 lokale i trzy oddzielne pieczołowicie odrestaurowane klatki schodowe tworzą kameralny klimat budynku, zapewniający spokój i prywatność mieszkańcom.

Lokalizacja

Otoczona ponad stuletnimi drzewami, Czarnieckiego 5 stanowi zaciszną enklawę w samym sercu Wildy, historycznej dzielnicy Poznania.

Sprawdź listę dostępnych mieszkań w tej inwestycji

Dzielnica,
która inspiruje

Wilda tętni życiem kulturalnym oraz gastronomicznym i stanowi, obok Jeżyc i Łazarza, jedną z najbardziej klimatycznych dzielnic miasta.

Targowisko
z długą
historią

Sześć minut spacerem od Czarnieckiego 5 znajduje się Rynek Wildecki. To tutaj lokalni dostawcy oferują swoje produkty: sezonowe owoce i warzywa, jaja, miód, zioła.